Akbank Kredi Kartı İle İlgili!

Osman D. |

Yıllardır başkanımın kredi kartlarını ben öderim herhangi bir vekalet yok bende zaten sadece ödeme işlerini yaparım banka ekstresi bu ay bana gelmediğinden bankaya gidip kredi kartının borcunu sordum bilgi veremeyiz dediler.

Şimdi soruyorum her ay bu kişinin ödemesini ben yapıyorum. Parasını verince problem yok da borcunu sorunca neden bilgi veremiyorlarmış sanki hesabından para çekeceğim sadece ne kadar olduğunu sordum ayrıca sadece Akbank böyle diyor diğer bankalardan hiçbir sorun yaşamadım ve çalışan personellerden dolayı o bankadan şahsıma ve eşime ait kredi kartlarını kapattım

Etiketler :

Diğer Komisyonlar Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Aralık
  17:28

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi