Akbank Kredi Kartı Hesap Kesim Tarihini Değiştirmiş!

Didem K. |

Akbank Fishcard kullanıyorum. Bu kartın yanında başka kredi kartları da kullanıyorum. Hepsinin hesap kesim tarihlerini her ayın 7'si olarak talep ettim yıllardır bu böyle. Çünkü ödeme tarihinin her ayın 15'inden sonra bir tarihe denk gelmesini istiyorum. Fakat bu ay gördüm ki Akbank bayram tatili gerekçesiyle ekimin 7 sinde kesilmesi gereken ekstreyi, dahice bir manevrayla 4 ekim olarak belirlemiş ve bu sayede son ödeme tarihi 14 ekim olmuş.

Diğer bankalara ait kredi kartlarında böyle bir problem yokken Akbank bunu hangi gerekçeyle yaptı çok merak ediyorum. Böyle bir yetkisi var mıdır? Bu durumda müşteri memnuniyeti nerede kaldı? Diğer bankalar bunu akıl edemediler mi?

Etiketler :

Kredi Kart Ekstre Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Didem K.
  10 Ekim
  17:20

  Şikayetime karşılık, standart şablon biçiminde bir mesaj gönderildi, konuyla ilgili bunun dışında hiçbir gelişme olmadı Zaten o gelen yanıtta iletişime geçileceği söyleniyordu,bu yapılmadı. Teşekkürler...

 • 07 Ekim
  17:06

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi