Akbank Kredi Kartı Hesap Kesim Tarihi Değişikliği!

Leyla Ü. |

İş yerimizin maaş anlaşması Akbank'ın başka bir şubesine geçince yeni bir kredi kartı yolladılar ve gelen kağıtta şifrenin önceki kartla aynı tanımlandığını yazmışlar. Bende eski kartı bırakıp yeni karta geçtim meğer iki kredi kartım olmuş ve yeni kartın hesap kesim tarihi ve son ödeme tarihi bilgime başvurulmadan tanımlanmış.

444 25 25 durumu bildirmek istediğimde yaklaşık bir saat müşteri temsilcisine ulaşamadım ertesi gün şubeyi aradığımda şubede beni 444 25 25 yönlendirdi. Nihayet ulaşıp durumu anlattığımda son ödeme tarihini değiştiremeyeceklerini söylediler. Bende kredi kartlarını iptal ettim. Bundan sonra bir daha axees kullanmayacağım.

Etiketler :

Kredi Kart Ekstre Kredi Kartı İptal Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ekim
  16:05

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 06/10/2013 tarihinde e-posta yolu ile bilgi verilmiştir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Leyla Ü.
  08 Ekim
  15:08

  bana ne şube nede telefon bankacılığı yardımcı olamadı

 • 04 Ekim
  17:20

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi