12 Nisan 2013

Akbank Kredi Kartı Hesap Kapama Ücreti!

Akbank kredi kartının iade edilmeyen kart ücreti ve noter ihbarname ücreti diye istenen ücreti iade etmeyen Akbank son hesap ekstresinde belirtilen 105 küsürlu borcuma karşılık 110 tl yatırmama rağmen benden 2,5 tl hesap kapama parası tahsil etmeye çalışmaktadır.Borcum olmadığına dair yazı vermemektedir.

Erdal 21 Okunma

Cevaplar

  • Erdal16 Nisan 2013

    akbank redi kartı hesap kapama ücreti ile ilgili şikayetime akbankın cevap verdiği yazılmıştır. Bu cevap bankaların tüm müşterilerine gönderdiği sosyal medyada kendilerini cevap verdi göstermek için yayınladıkları otomatik geri dönme sistemidir. Banka şikayetvar ve tüm kamuoyunu cevap verdim oyalamasıyla geçiştirmekte ve alakasızlığını devam ettirmektedir. Kamuoyunda bir ata sözü var alemi yapan kadı kadıyı kime şikayet edek. Böyle saçma cevaplarla bankalar milleti oyalamaktadır.

  • Erdal15 Nisan 2013

    kabank redi kartı hesap kapama ücreti ile ilgili şikayetime akbankın cevap verdiği yazılmıştır. Bu cevap bankaların tüm müşterilerine gönderdiği sosyal medyada kendilerini cevap verdi göstermek için yayınladıkları otomatik geri dönme sistemidir. Banka şikayetvar ve tüm kamuoyunu cevap verdim oyalamasıyla geçiştirmekte ve alakasızlığını devam ettirmektedir. Kamuoyunda bir ata sözü var alemi yapan kadı kadıyı kime şikayet edek. Böyle saçma cevaplarla bankalar milleti oyalamaktadır.

  • Akbank Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön