Akbank Kredi Kartı Harcama İtirazı!

İhsan T. |

Kredi kartı ekstremde hatırlamadığım Mobiga Oyun Teknolojileri adında 19,80 TL'lik işlem vardı. Bu harcamayı hatırlamadığım için ilgili firmayı internette araştırdım ve ne internet sitesine ulaşılıyor ne de firmanın telefonları cevap veriyor. Bu işlemle ilgili fax çekerek itirazda bulunmam sonucunda banka işlemin şifre ile gerçekleştiğini belirterek itirazı reddetti.

Master Card politikaları gereği bu harcamaya itirazım sonucunda hatırlamasam dahi işlemle ilgili detaylı bilgi vererek işlemi ispat etmek zorunda olduklarını biliyorum. Bu işlem internetten mi yapılmış, fiziksel pos mu hangi noktada alışveriş yapmışım bilgi istememe rağmen bilgi verilmedi.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Mayıs
  17:03

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi