Akbank Kredi Kartı Harcama İtirazı.

Kübra D. |

Kartım kopyalanarak limitin tamamı kullanılmıştır bununla ilgili bankanız suçlu, önlemsiz olduğu halde hiçbir şekilde iyi niyetimi kullanarak suçlamada bulunmadan Akbank müşteri hizmetleriyle görüştüm, bölge müdürlüğüne faks çekmemi istediler. Bende faks çektim ancak henüz tarafıma dönüş yapılmadı.

Müşterilerinize karşı bu kadar ilgisiz misiniz? İlla ki bağıran çağıran tersleyen müşteri olunca mı yardımcı oluyorsunuz? Bu olay sizin güvensizliğiniz yüzünden yaşandı hiç mi güvenlik önleminiz güvenlik şifreniz yok. Şikayetimle ilgili en kısa sürede dönüş bekliyorum harcanan limitimin tamamının tarafıma geri ödenmesini istiyorum. Daha farklı yollara başvurmak zorunda bırakmadan dönüş yapın lütfen.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Aralık
  16:40

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi