Akbank Kredi Kartı Ekstre Ertelemesinde Ücret Alıyor!

Ebubekir A. |

Akbank kredi kartımdan Mart ayında bir harcama yaptım tek çekim olarak yaklaşık 11.500 TL'lik. ben bu ekstreyi bankanın bana verdiği haklardan yararlanarak 2 ay ekstre ertelemesi yaptım. Mayıs ayında ise internet bankacılığı ile bu harcamayı 1 ay erteleme başvurusu yaptım bankaya.

Banka bu işlem karşılığında benden 232,00 TL işlem ücreti aldı ancak erteleme ve para iadesi yapmıyorlar. Bana verdikleri cevapta harcama tarihiniz üzerinden 1 ay geçtiği için erteleme yapamıyoruz şeklinde bir cevap veriyorlar. Çelişki burada başlıyor benden bu işlemin parasını 31.05.2013'te alıyorlar ancak işlemi yapmıyorlar. Parayı neden aldınız iadesini istiyorum ancak kabul etmiyorlar.

Etiketler :

Kredi Kart Taksitlendirme Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ebubekir A.
  19 Temmuz
  17:43

  Bana verilen cevap anlamsız ve mantıksız. Yapmadıkları işlem için benden ücret kesintisi yaptılar.

 • 20 Haziran
  15:37

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi