Akbank Kredi Kartı Bilgilerimin Güvenliği Yok!

Tarik Ö. |

Cep telefonuma 11.10.2016'da saat:16:25' de Akbank free kredi kartımdan 3,28 USD alışveriş yapıldığına dair SMS geldi ve ardına kredi kartımın kullanıma kapatıldığına dair SMS geldi. İnternet üzerinden Akbank direktden baktığımda 11.10.2016'da saat:16:24'de kredi kartımdan TTNET düzenli fatura Ankara TR açıklamalı tutar olarak 57 TL çekilmiş olup benim cep telefonuma işlem yapmak için herhangi bir 3D şifre gelmedi gönderilmedi, Akbank veya başka bir bankadan fatura ödeme talimatın bulunmamakta ve TTNET abonesi de değilim ayrıca üstüme hiçbir fatura yok. Kart bilgilerim kopyalanmış ve internet üzerinden işlem yapılmış bu işlemin iptali için bankaya başvurdum TTNET şifre istemeden sorgulamadan telefona şifre göndermeden nasıl tahsilat yapar? Bu kredi kartlarının hiç bir güvenlik önlemi yok mu? Mağdur edildim geri dönüş bekliyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Güvenlik Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tarik Ö.
  29 Kasım
  15:13

  Harcama iptal edildi ve kartımdan düşüldü, teşekkür ederim.

 • Tarik Ö.
  19 Ekim
  13:04

  Şuanda işlemin iptali ve kartıma şartlı iadesi yapılmış gibi gözüküyor, teşekkürler...

 • 13 Ekim
  10:42

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi