07 Temmuz 2014

Akbank Kredi Kartı Bilgilerimi Veriyor.

03.07.2014 tarihinde 08508110598 nolu telefondan arandım ve bankadan aradıklarını söyleyip eşimle görüşmek istediler. Sonuçta hiç kullanmadığı kredi kartımın bütün bilgileri karşı taraftan okunup acil destek adına bir yıl önce sesli taahhüt verdiğimizi bunun bir yılının ücretsiz olduğunu ikinci yılında 600.00 tl ücreti olduğunu söyleyip yeniden taahhüt verirsek 299.00 tl ye düşeceğini söylediler.

İtiraz etmemize rağmen bilgim dışında 299.00 tl yi kestiler. Bankanın bilgisi olmada ve bilgilerimin ele geçirilmiş olması aklıma bilgilerin satıldığını getirmektedir. Aynı gün bankaya harcama itiraz dilekçesi verdim ama bir sonuç çıkmadı. Konunun halledilip tutarın yatırılmasını istiyorum. Akbank'tan şikayetçiyim.

Güvenç 491 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi07 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön