24 Ağustos 2013

Akbank Kredi Kartı Başvurusunda Pişman Etti!

Haziran- temmuz ve ağustos 2013 tarihlerinde 3 kez Axses kredi kartı müracaatında bulundum. Ancak sokakta işsiz güçsüz insanlara kredi kartı verenler bana bir türlü kredi kartını ulaştıramadı. Son başvurumu 21 Ağustos 2013 günü bizzat Akbank Tokat Şubesinde görevli memura yaptım. Bana söylediği '' İnşallah gelir '' dedi ve bana kuryelerden çok çektiklerinden bahsetti (bana ne).

Telefona kredi kartı tanımlandı diye mesaj geldi. Bugün cumartesi oldu aradım .4442525' i kart nerede diye orası da '' sizden tekrar başvuru alacağım, ya da şube ile görüşün '' dedi. Daha yetkili birisini bağla dedim, '' öyle bir şey yok'' dedi.

Özgür 89 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön