17 Mart 2014

Akbank Kredi Kartı Aidatımın İadesini İstiyorum!

Sayın Akbank yetkilileri;
Bankanızdan kullanmış olduğum kredi kartıma daha öncede olduğu gibi yine kart aidatı yansıtmışsınız. Önceki görüşmemizde kesilen tutarı iade ettiğiniz gibi kullanmaya devam edersem tekrar yansımayacağı bilgisi şubenizden de verilmişti ama tekrar kesildiğini ekstremden görmüş durumdayım.

Bu haksız ücreti yasal olarak benden alamazsınız. Eğer hakkınızsa iade neden ediyorsunuz? Veya otomatik ödeme talimatı vb. dayatmalarla şarta bağlıyorsunuz? Yasalar şartlara göre değişir mi?

Ben bu ücretin derhal kartıma geri iadesini istiyorum. Aksi halde hakkınızda Hazine'ye ve Tüketici Mahkemesine suç duyurusunda bulunup sizinle ilişkimi keseceğimi bilmenizi isterim.

Ümit 62 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi17 Mart 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön