Zafer P. Teşekkür Mesajı

Akbank yetkilileri sorunumuzla ilgilendi Teşekkürler.

Akbank Kredi Kartı Aidatı Yansıtılmış!

Zafer P. |

Uzun yıllardır Akbank Axess kredi kartını kullanıyordum. 521807xx xxxx8501 no.lu kartıma 100 TL kredi kartı aidatı yansıtılmış. Telefonla yardımcı olacaklarını söylemişlerdi geçmişte. Bu defa iptal edemeyeceklerini söylediler. Aynı şartlarda Axess kartı kullanan kızımın kart aidatını iptal ettikleri halde benim kredi kartı aidatımı iptal etmediler. Kredi kartını iptal ettim. Benden zorla bu parayı aldılar. 100 TL'nin haksız ve keyfi bir şekilde alındığına inanıyorum. Bu paranın iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zafer P.
  03 Temmuz
  15:51

  Akbank yetkilileri sorunumuzla ilgilendi Teşekkürler.

 • 30 Haziran
  16:07

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 30/06/2015 tarihinde hesap/kart sahibinin Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 26 Haziran
  16:35

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi