26 Haziran 2013

Akbank Kredi Kartı Aidatı ve Sanal Kart Ücreti!

Bir sene önce Akbank tarafından arandım ve üyelik ücreti ödemeyeceğime dair sözlü onaylarını aldıktan sonra vermek istedikleri kredi kartını kabul ettim. Ancak bugün gelen ekstremde 85 TL üyelik ücreti ve 2, 50 TL sanal kart ücreti gördüm (ki sanal kartım yok ! ) . Bankayı arayıp bu iki ücrete itiraz ettiğimde telefondaki hanımefendiden "10 TL chip para verelim" gibi komik bir cevap aldım.

Ben 87, 50 TL'lik ücrete itiraz ediyorum , 10 TL ile karşılık veriyor bankamız ! Çocuk mu kandırmaya çalışıyorlar anlamak mümkün değil ? Bu mudur AKBANK'ın müşterisine verdiği sözü tutma şekli ? Bu iki ücretin iptal ve iadesini , aksi durumda ivedilikle kartımın iptalini talep ediyorum.

Bora 712 Okunma

Cevaplar

  • Bora 02 Temmuz 2013

    Çözüm sağlanmış olsa da bu süreci yaşamak bile hoş değildi , şikayetimde de belirttiğim üzere "verilen sözün tututlmaması" etik değil.

  • Akbank Temsilcisi27 Haziran 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön