Akbank Kredi Kartı Aidatı ve Kullanım Bedeli.

Ufuk Y. |

Her sene aradığım takdirde iptal edilen ve hesabıma iade edilen kredi kartı aidatı ve kullanım ücreti bu sene mail yoluyla bazı kanun maddeleri yazıp yasal olduğu söylenerek iade talebim olumsuz sonuçlanmıştır. 40 TL ek kartıma 80 TL asıl karta olmak üzere toplamda 120 TL para kesilmiştir. Şikayetçiyim.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ufuk Y.
  14 Eylül
  22:31

  Akbank kart ücretlerinin yasal olduğunu savunup iade etmemislerdir. Ne diyelim paşa gönlünüz bilir...

 • 14 Eylül
  13:31

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 14/09/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Ufuk Y.
  13 Eylül
  02:30

  Ben size 3 kez telefonda 1 kez de bize ulaşın formu ile ulaştım ve olumsuz yanıt aldım. ?

 • 11 Eylül
  16:35

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi