Akbank Kredi Kartı Aidatı Kesildi!

Mehmet Ü. |

Akbank kadar kötüsünü görmedim. Wings Black kartım var ve 140 TL üyelik ücreti alınmış, her sene olduğu gibi aradım iadesini talep ettim, hayır dediler. Wings'in hiçbir özelliği yok, eskiden loungelar ücretsizdi, şimdi giriş paralı oldu. Üstüne üstlük 1 mil=1 TL idi, şimdi 1 mil=1.25 TL
Kartın hiçbir avantajı yok, üzerine üyelik ücreti alıyorlar. Ücretin iadesini talep ettim, şikayetinizi ilettik üç gün sonra geri döneceğiz dediler. İade olmazsa iptal ettireceğim. Piyasada çok daha iyi kredi kartları var.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Aralık
  09:17

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi