Akbank Kredi Kartı Aidatı Kesildi.

Emrah G. |

Kredi kartımı yaklaşık 3 yıldır kullanmıyorum. Ama sağ olsun banka buna aidat bedeli olarak 87 TL ücret kesmiş (kartın limiti 750 TL). Çağrı merkezinden aradığınızda kimseye bağlanmıyor müşteri temsilcisiyle konuşamıyoruz. Mobil uygulaması üzerinden ekstrelerime baktığımda nisan ayında 87 TL yıllık ücret kestiklerini öğrendim. Canlı destekten kullanmadığım bir karta yıllık ücreti geri alın dediğimde geçiştirmelik cevaplar verdi. Kullanmadığım bir ürün için bana kesilen bu ücretin geri alınmasını istiyorum. Böyle haksızlık olmaz. Gerekenin yapılmasını rica ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ağustos
  09:33

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi