Akbank Kredi Kartı Aidatı Bedeli!

Aydın T. |

Yaklaşık 3 yıldır Akbank maaş müşterisiyim. Hesabı açtırırken kredi kartını yıllık kart kullanım bedeli yüzünden istemedim ancak şubede yardımcı olan memurun maaş hesabını kapatsam dahi kesinlikle herhangi bir aidat gelmeyeceği konusundaki teminatı üzerine kabul ettim. Daha sonra başka banka ile anlaşma yapılınca bankaya kartımı kapatmak için gittiğimde kartıma kesinlikle herhangi bir aidat gelmeyeceğini bir kere daha beyan ederek kartımı iptal etmediler. Kesilmeyeceği söylendiği halde 07.09.2015 tarihinde 100 lira üyelik ücreti ekstreme yansıtılmıştır. Yanlış tutum sonucunda mağdur edilmiş bulunmaktayım. Ücretin en kısa sürede iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Eylül
  14:34

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 17/09/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinizde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 17 Eylül
  10:12

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi