08 Eylül 2014

Akbank Kredi Kartı Aidatı Aldı.

Akbank firması dahilinde olan maaş hesabım bulunmasına rağmen gene Akbank firmasında bulunan kredi kartım üzerinde 90 liralık aidat ücreti yansıtılmıştır. Konu ile ilgili banka ile görüştüğümde ise bana aidatın normalde geri ödenemeyeceğini ancak kredi kartını 6 ay kullanma sözünü verirsem geri alabileceğim söylendi.

Böylece banka insanların elini kolunu bağlayarak kendilerine zorunlu müşteri yaratma çabasında olup insanları zor duruma sokmaktadır. Mahkemelerin aidat konusu ile ilgili kararlarının hiçe sayıldığı yetmezmiş gibi üzerine insanların zor durumda bırakılarak banka müşterisi yapılmaya çalışması Tüketici Hakları bakımından uygun olmayan bir durumdur.

Fatih 279 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi08 Eylül 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön