Akbank Kredi Kartı Aidatı!

Adem E. |

Akbank kartım iptal olunca, Akbank müşteri temsilcisi arayarak gold kart göndermek istediklerini belirttiler. Kart üyelik ücreti olduğundan kabul etmedim. Müşteri temsilcisi bu konuda sıkıntı yaşamayacağımı bankayı aramam taktirinde iptal edeceklerini belirtti ve ısrarla kartı bana gönderdiler.

26/10/2015 tarihinde 90,00 TL üyelik ücreti geldi. Bankayı aradım, fakat iptal etmediler. Bana verilen söz doğrultusunda kartı kabul ettiğimi ve sizden kaynaklanan eksikliğin masrafını ödemeyeceğimi belirttiğim halde kabul etmediler. Kendi suçlarının ceremesini biz çekiyoruz. Defalarca mail attım, aradım, şubeye gittim, şikayet ettim fakat bekletilmek ve olumsuz cevap dışında bir sonuç yok.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adem E.
  12 Ocak
  12:42

  Akbank'tan olumsuz cevap aldım, buraya olumsuz cevabı eklemiyorlar. Akbank'ın kart satış personeli beni kandırmak suretiyle zorla verdikleri düzneli kullandığım ve ödediğim karttan yasal yol adı altında 90,00 TL para kesmişlerdir. Yasal yollarla hakkımı arayacağımı bildirim.

 • 07 Ocak
  13:12

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi