11 Ekim 2016

Akbank Kredi Kartı Aidatı.

Emekli maaşımı Akbank 'tan almaktayım. Fatura ödeme talimatlarım var. Ama Akbank kredi kartı üyelik ücretini haber vermeden ekstreme 109 TL yansıtmış. Müşteri temsilcisi ile yapmış olduğum görüşmede iptal edilemediği, ödemek zorunda olduğum söylendi. Kredi kart borcumu 18.10.2016 tarihinde tamamını yatırıp, bütün otomatik ödeme talimatlarımı iptal ettirip, emekli maaşımı başka bir bankaya alıp, kredi kartlarımın iptal ettireceğim.

Sinan 407 Okunma

Cevaplar

 • Sinan'ın Teşekkür Mesajı18 Ekim 2016

  Kart aidatı iade işleminiz için teşekkür ederim. Saygılar.

 • Sinan18 Ekim 2016

  Kart aidatı iade işleminiz için teşekkür ederim.

 • Sinan18 Ekim 2016

  Kart aidatı iade işlemi için teşekkür ederim.

 • Sinan12 Ekim 2016

  En kısa sürede bankanız ile olan tüm hesaplarımı kapatıyorum. Bir daha Akbank ile işim olmaz. Bu ülkede sizden başka bankalarda var. Müşteri sorununu çözmeyen tek banka siz olmalısınız. Diğer bankalara ait kredi kartımda kesintiler/yıllık aidat anında hesaba iade edilirken, Akbank kendine bir yol bulmuş. Sayın yetkililer müşteri kaybediyorsunuz.

 • Akbank Temsilcisi11 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön