Sinan K. Teşekkür Mesajı

Kart aidatı iade işleminiz için teşekkür ederim. Saygılar.

Akbank Kredi Kartı Aidatı.

Sinan K. |

Emekli maaşımı Akbank 'tan almaktayım. Fatura ödeme talimatlarım var. Ama Akbank kredi kartı üyelik ücretini haber vermeden ekstreme 109 TL yansıtmış. Müşteri temsilcisi ile yapmış olduğum görüşmede iptal edilemediği, ödemek zorunda olduğum söylendi. Kredi kart borcumu 18.10.2016 tarihinde tamamını yatırıp, bütün otomatik ödeme talimatlarımı iptal ettirip, emekli maaşımı başka bir bankaya alıp, kredi kartlarımın iptal ettireceğim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sinan K.
  18 Ekim
  15:53

  Kart aidatı iade işleminiz için teşekkür ederim. Saygılar.

 • Sinan K.
  18 Ekim
  15:48

  Kart aidatı iade işleminiz için teşekkür ederim.

 • Sinan K.
  18 Ekim
  15:45

  Kart aidatı iade işlemi için teşekkür ederim.

 • Sinan K.
  12 Ekim
  20:46

  En kısa sürede bankanız ile olan tüm hesaplarımı kapatıyorum. Bir daha Akbank ile işim olmaz. Bu ülkede sizden başka bankalarda var. Müşteri sorununu çözmeyen tek banka siz olmalısınız.

  Diğer bankalara ait kredi kartımda kesintiler/yıllık aidat anında hesaba iade edilirken, Akbank kendine bir yol bulmuş. Sayın yetkililer müşteri kaybediyorsunuz.

 • 11 Ekim
  09:57

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi