Akbank Kredi Kartı Aidat Ücreti Kesintisi İade Edilmedi...

Hidayet Ö. |

10 yıllık Akbank müşterisiyim. 2 sene önce hesap işletim ücreti ile ilgili sorun yaşadığım için kredi kartımı kapattım. Geçen sene tekrar açtırdım ama 530 TL limiti var. Limit artırımı için defalarca başvurdum ama 1500 TL bile yapamadım (aylık gelirim 3500 üstü). Kullanmayınca da her sene yaptıkları kredi kartı üyelik ücretini iade etmediler. Kendilerine göre puanlama sistemi var, haklılar. Limitim ve kart ücreti ile ilgili çözüm bekliyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ekim
  10:40

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 13/10/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 12 Ekim
  11:25

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi