Akbank Kredi Kartı Aidat İadesini Yapmıyor!

Aslan Ali İ. |

Akbank ile daha önce maaş müşterisi olduğum zaman hiçbir para kesintisi olmuyordu ama iş sebebiyle değişiklik oldu bu sebeple de bana hiçbir bilgilendirme olmadan şu an kredi kartı
ekstreme aidat ücreti eklenmiş! Mail atmış, konuşmuş olmama rağmen parayı ödemek zorunda olduğumu söylediler ve bundan önce ne bir bilgilendirme ne başka bir şey acil çözüm istiyorum...

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aslan Ali İ.
  18 Kasım
  19:43

  Benim anlamadığım alın bu ücreti sıkıntı yok ama herkesden alın. Kendi arkadaşlarıma soruyorum onlara ücret iade ediliyor bana edilmiyor ben bunu anlamıyorum.

 • 18 Kasım
  17:31

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 18/11/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 16 Kasım
  15:46

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi