Akbank Kredi Kart Üyelik Aidatı Alıyor!

Meryem Ç. |

Ben kartınızı uzun yıllardır kullanmaktayım. Şimdiye kadar hiçbir şikayetim olmadı. Şimdiye kadar hiç aidat ödemedim.

Sözleşmede böyle bir madde olduğunu söylüyorsunuz ancak bu madde madem beni bu seneden itibaren ilgilendiriyor o halde neden bildirim yapmadan kart ücreti alıyorsunuz?

Bütçemizi önceden düzenleyen memurlar olduğumuzdan, bu durum tüketici olarak bizleri ayrıca mağdur ediyor. Kart ücretinin iptal edilmesini aksi takdirde kartımın iptal edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Meryem Ç.
  28 Mayıs
  10:18

  Şimdiye kadar kart ücreti ödememiş olmam, zaten sözleşmede yazan bu kart ücretine itiraz ediyorum demektir. o halde bunca yıldır kartımı neden iptal etmediniz de kullandırmaya devam ettiniz.

  Ayrıca gelen eksrede; masraflara itiraz veya karttan vazgeçme hakkım olduğu yazıyor. Bende bu nedenle eksremi görür görmez telefon ederek kart ücretine itiraz ettim. Ancak, müşteri hizmetlerinde karşıma çıkan bayan \"ödemeyi eksik yapın kart iptal edilecektir\" dedi. Fakat daha sonra ne hikmetse bu tlf. Görüşmesinin sistemde kaydı olmadığını söylüyorlar.

  Lütfen kart masrafımı iade ederek kartımın iptalini sağlayın.

 • 22 Mayıs
  14:27

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 22.05.2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 22 Mayıs
  13:57

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi