Akbank Kredi Kapatmaya Rağmen Kesilen Sigorta Ücreti.

Şeyma H. |

Yaklaşık 2 yıl önce çektiğim krediyi 01.04.2015'de kapatmama rağmen 25.06.2015 tarihinde olmayan kredinin 45,52 TL'sigortası kesildi. Kütahya Simav'dan kullandığım için krediyi banka temsilcisi ile görüştüm.

Bana geri ödeneceği söylendi 8.42 TL iştira ödemesi denilerek hesabıma bir miktar yatırıldı. Bankalar artık nereden para keseceklerini şaşırdı. Zaten bu para geri yatsın bu bankayla hiçbir bağlantım olmayacak kesinlikle... .

Etiketler :

Sigorta İşlemleri Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şeyma H.
  24 Temmuz
  15:31

  23.06.2015 tarihinde paramın geri yatırılmış olduğunu söyleyen bir mesaj geldi mail adresime... Fakat yukarıda da belirttiğim gibi 8.42 iştira bedeli hariç para yatırılmadı sanırım yatırılmayacak da... Bana tüketici mahkemesi yolu gözüktü...

 • 24 Temmuz
  15:19

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 23.07.2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 21 Temmuz
  14:15

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi