Akbank Kredi Kapatma.

Merve D. |

Haziran ayında Akbank'tan çekmiş olduğum krediyi 1,5 yıl önce kapattım. Sigorta ücreti için kalan ödememi hala yapmadılar. Her gün arıyorum net bir cevap alamıyorum.

Etiketler :

Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Merve D.
  09 Ağustos
  16:28

  Avivasa Emeklilik Emeklilik ile 09.08.2016 tarihinde görüştüm, çünkü kendiniz ilgilenmeyip bizim uğraşmamızı istiyorsunuz. Şube üzerinden olduğu içi 13 iş gün içinde banka tarafından yatacakmış. Cevap lütfen bankanızı arayın.

 • Merve D.
  09 Ağustos
  16:21

  Maksat cevap vermek olsun diye cevap yazmışsınız, ben 29 Haziran'dan beri harbiye şubeniz ile görüşüyorum ancak sonuç alamıyorum. Bankanızdan kredi çektim ve düzenli ödedim, 1,5 yıl neredeyse önce kredimi kapattım. Avivasa Emeklilik Emeklilik üzerinden yapılan hayat poliçeminde kalan ücret iadesini almak hakkın lakin üzerinden 1,5 ay geçti ve ödememi alamıyorum. Akbank bunun için hiçbir şey yapamıyor.

 • 05 Ağustos
  11:29

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi