05 Ağustos 2016

Akbank Kredi Kapatma.

Haziran ayında Akbank'tan çekmiş olduğum krediyi 1,5 yıl önce kapattım. Sigorta ücreti için kalan ödememi hala yapmadılar. Her gün arıyorum net bir cevap alamıyorum.

Merve 116 Okunma

Cevaplar

  • Merve 09 Ağustos 2016

    Avivasa Emeklilik Emeklilik ile 09.08.2016 tarihinde görüştüm, çünkü kendiniz ilgilenmeyip bizim uğraşmamızı istiyorsunuz. Şube üzerinden olduğu içi 13 iş gün içinde banka tarafından yatacakmış. Cevap lütfen bankanızı arayın.

  • Merve 09 Ağustos 2016

    Maksat cevap vermek olsun diye cevap yazmışsınız, ben 29 Haziran'dan beri harbiye şubeniz ile görüşüyorum ancak sonuç alamıyorum. Bankanızdan kredi çektim ve düzenli ödedim, 1,5 yıl neredeyse önce kredimi kapattım. Avivasa Emeklilik Emeklilik üzerinden yapılan hayat poliçeminde kalan ücret iadesini almak hakkın lakin üzerinden 1,5 ay geçti ve ödememi alamıyorum. Akbank bunun için hiçbir şey yapamıyor.

  • Akbank Temsilcisi05 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön