Akbank Kredi Kapatırken Sigortayı Kapatmıyor.

Metin Ç. |

2009 yılından beri Akbank maaş müşterisiyim. 4 kez tüketici kredisi kullandım. 2014 Ocak ayında son kredimi kapattım. 2014 Eylül 15'de hesabımdan 20 TL'sigorta ücreti kesilmiş. Şubeye gittiğimde 4 adet kredilere ait sigortalarında açık olduğunu öğrendim. Müşteri hizmetlerini arıyorum sigorta bölümüne aktarıyor. Ancak sürekli müzik dinliyorsunuz. Derdinizi iletemiyorsunuz bile. Umarım Akbank bu 4 sigortanın kapamadan sonraki sürelere ait tutarları hesabıma iade eder.

Etiketler :

Sigorta İşlemleri Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Metin Ç.
  15 Ocak
  22:51

  4442525 numaralı hattınızı aradım ancak sigorta ile ilgili bölüme aktarıyoruz diyorlar ve dakikalarca bekletildim. Maalesef Akbank telefon bankacılığını sağlıklı bulmuyorum. Çözüm odaklı olduğunu düşünmüyorum

 • 14 Ocak
  12:45

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi