26 Aralık 2014

Akbank Kredi Hesabına Hesap İşletim Ücreti Kesintisi!

Bankanızdan 20.000 TL. Kredi aldım ve bugünde 9. taksitimi ödedim. Krediyi alırken özellikle sordum müşteri temsilcinize, kredi için açmış olduğunuz hesaptan işletim ücreti kesilecek mi diye? Kendisi de bana kredi hesabınıza bağlı olduğu için kesilmez dedi.

Bugün hesabıma kredimi ödemek için para yatırdım, bir baktım hesabımdan 55,00 TL. Para kesilmiş. Bunca faiz, sigorta, dosya masrafı ödediğim halde, ayrıca kesilmeyeceğini de özellikle söylediğiniz halde bunu neye istinaden yapıyorsunuz? Bankanızı tercih ettiğimiz için hata mı yaptık. Tarafınızdan söylenilmiş sözün tutulmasını ve bu ücretin iade edilmesini tarafınızdan rica ediyorum.

Serol 586 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi26 Aralık 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön