20 Şubat 2013

Akbank Kredi Hesabımdan Haksız Yere Ücret Çekiyor!

Akbank tan kullanmış olduğumuz kredi için bir hesap açılmıştı ,zaten krediyi alırken sağlık sigortasıydı dosya masrafıydı hakkı olmayarak aldıkları ücretler yetmiyormuş gibi bir de hesap işletim ücreti diye 50 lira çekmişler. Kredi kartını iptal ettirmek istediğinizde hemen kesilen ücret için chip para veren ya da o ücreti iptal eden banka her ne hikmetse kredi hesabı için kesinlikle geri ödeyemeyiz diyor.

Çünkü nasılsa ellerine düşmüşsünüz ,adı üstünde kredi ödüyorsunuz banka da sizi yakalamış bir de senden 6 ayda bir hakkım olmasa da para keserim diyor.Nerede müşteri memnuniyeti ?

Okan 38 Okunma

Cevaplar

  • Okan06 Mart 2013

    Aramaya bile tenezzül etmeden standart bir mail atmışlar . Bu yasaldır ,o paraları şöyle keseriz böyle yeriz diye. Yakın zamanda kredi kartımı iptal ettireceğim , bakalım o zaman da sıradan bir mail mi atacaklar yoksa bana ulaşana kadar defalarca telefonumu arayıp açınca da dakikalarca aman iptal ettirmeyin biz ettik siz etmeyin mi diyecekler merak ediyorum.

  • Akbank Temsilcisi20 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön