11 Eylül 2013

Akbank Kredi Hazır Diye Yanıltıyor!

"Akbank size TL ihtiyaç kredisi teklif etmektedir aylık taksit tutarı.. TL vade 48 ay, belgeleriniz ile bankamıza başvurun" mesajını aldıktan sonra şubeye gittim ve reed cevabı aldım. İşletmemin bir yıllık süresi dolmadan kredi çekme şansım olmadığını öğrendikten sonra , 15 Şubat 2014 tarihine kadar kredi başvurusu yapmayı düşünmüyordum .

Ayrıca alınan her red cevabı kredi puanlandırma sistemine göre , puanımı düşüreceğinden bu konu benim için önemlidir. Bankanın gerekli bilgilerime bakmadan bana kredi teklif etmesi ve benim bir red cevabı daha almama sebep olmasını şikayet ediyorum. Bu konu bana maddi zarar (banka sisteminde red görülmesi) vermenin yanı sıra manevi de zarar vermiştir.

Benihan 132 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön