Akbank Kredi Dosya Masrafı Döküm Çizelgesini Vermemek İçin Para İstiyor!

Abdullah B. |

19.03.2013 günü Akbank Genel Müdürlüğüne Akbank şubesince benden alınan kredi dosya masraflarının tarafıma iade edilmesi ve hesap hareketi döküm listesinin yazılı olarak tarafıma gönderilmesi için yazılı olarak dilekçe ile müracaat ettim ancak hala yazılı bir cevap alamadım sadece mesaj olarak şu cevabı yazdılar.

İstediğim kredi döküm listesinin ücrete tabi olduğunu bu nedenle göndermeyeceklerini yazmışlar, bu nasıl müşteri anlayışı bankanızın müşteri anlayışı ve sorunlar karşısındaki tutumu ticaret hukukuna ve bilgi edinme kanununa aykırı bir davranış, bankanıza yakışır bir cevap bekliyorum, aksi takdirde gönderdiğim dilekçemi mahkemede delil olarak sunacağım.

Etiketler :

Kredi Masrafları Şube Kredi İşlemleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdullah B.
  13 Nisan
  00:08

  Sayın Akbank ben size yazılı olarak ulaştım zaten hala insanlarla dalga geçer gibi bize linkimizden ulaşın diyorsunuz ayıp beeee

 • 12 Nisan
  17:31

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi