Akbank Kredi Çekiminde Hayat Sigortası Yaptı.

Şenay T. |

Aralık 2012 yılında Akbank'dan 5 yıllık ev kredisi çektim Avivasa Emeklilik'den hayat sigortası yapıldı. 2014 Ekim ayında kredimi kapattım bankaya sigorta poliçemi götürüp iptalini istedim. Geçtiğimiz ay banka hesabımdan benim onayım olmadan Avivasa 422 TL hayat poliçesi adı altında para çekmiş.

5 gün enerjimi ve vaktimi harcayarak sürekli hem Akbank hem Avivasa'yı aradım uzun uğraşlar sonunda 134 TL geri ödeme yapıldı. 300 TL gibi bir kesintinin nedenini sorduğumda sigorta şirketi "komisyon" kesintisi cevabını verdi. Ortada kredi borcum yok onayım olmadan neye istinaden hayat sigortası yaptılar ve hesabımdan para çektiler şaşkınlığı ve kızgınlığı içerisindeyim.

Etiketler :

Sigorta İşlemleri Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şenay T.
  08 Ocak
  16:21

  Üzgünüm ama bende aynen öyle yaptım ancak sonuç alamadım son çare buraya ilettim şikayetimi.

 • 08 Ocak
  16:14

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi