13 Şubat 2013

Akbank Kredi Başvurusundaki Faiz Oranı ile Onaylanan Faiz Oranı Farkı!

Akbank'ın yeni başlattığı kamuya özel kredi kampanyasını dikkate alarak 0. 95lik faiz oranıyla kredi başvurusunda bulundum, başvuruda bulunduğum faiz oranıyla ilgili kredi onaylanmadığı gibi faiz oranlarını çok çok yükselterek farklı bir tabloyla onay verilmiştir diyorlar.

Kişiden kişiye değişen kredi puanlaması olduğunu biliyorum. fakat sizin başlatmış olduğunuz kampanya kamu görevlilerine ve bende kamu görevlisiyim. kampanyanız da ve reklamlarda belirtilen faiz oranını dikkate alarak kredi başvurusunda bulundum. Eğer vaat edilen oranın dışında bir oranla ve teklifle karşılaşacağız o zaman TC numarasına göre iş yapın. meslek grubu belirtip başvuranları mağdur etmeyin.

Mahir 74 Okunma

Cevaplar

  • Mahir13 Şubat 2013

    söz konusu sorun çözülmüştür. şube ile irtibata geçilmiş mağduriyet düzelmiştir. ilginize teşekkür ederim.

  • Akbank Temsilcisi13 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön