13 Şubat 2014

Akbank Konut Kredisinde Kesintiler Yaptı.

04/10/2007 Tarihinde Akbank'tan 25.000,00.-TL lik Konut Kredisi kullandım. Yalnız tarafıma sadece 23.200,00.-TL verilmiş olup, 1.800,00.-TL lik kesinti yapılarak bu kesintinin 300,00.-TL nin ekspertiz, 1.500,00.-TL sinin ise dosya masrafı olarak kesildiği belirtilerek herhangi bir çıkış yolu göstermeksizin bizleri bu şartlar altında kredi kullanmaya mecbur bırakarak mağduriyetimize sebep olmuştur.

Konuyla ilgili olarak gerek mahkeme kararları gereksede tüketici hakları kurullarının vermiş oldukları emsal kararlar neticesinde bende Akbank'tan yapılan kesintilerin tarafıma iade edilmesi için dilekçe ile başvuru yapmama rağmen tarafıma olumsuz olarak e-mail gönderildiğinden yargıya gidiyorum.

Mehmet 200 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön