19 Mart 2013

Akbank Konut Kredisi Yapılandırma Masrafı!

29. 06. 2011 yılında söz konusu bankadan kullanmış olduğum 45. 000 TL'lik konut kredisi, 0. 86 oranla onaylanmışken tarafıma 0. 92 artışında haber verilerek bu orandan kullandırılmıştır. Yine de vazgeçemedik maaş bankamız diyerek krediyi kullandık, üzerine banka üzerinden BES'e kaydolduk.

Gün geldi, kredi notunun düşürülmesinin ardından oranlarda düşüş yaşandı. Bugün bankaya giderek yapılandırma talebinde bulundum. Tarafımdan 1300 TL yapılandırma masrafı talep edildi. Ayrıca 0. 73 olan güncel orandan değil 0. 83 orandan kullandırılacağı bildirildi. Haksız sözleşme şartı olduğunun bildirilmesine rağmen niçin hali hazırda bu ücret talep edilmektedir?

Erkan 184 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi19 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön