Akbank Konut Kredisi İhtar Ücreti!

Nazif Ü. |

Akbank'tan çektiğim konut kredisi geriden geliyordu 20.000 bin TL kadar ara ödeme yapıp yasal faizleriyle hepsini ödedim. Aylık taksit gelmeden yaptığım ödemelere istinaden toplamda 600 TL kadar ihtar ücreti yansıtmışlar. 63 TL, 57 TL, 27 TL gibi küçük küçük rakamlar toplamda 600 TL yapıyor. Herhangi bir yazılı ihtar yollanmadığı halde haksız yolla alınan bu ücrete itiraz ediyorum! Gerekli haklarımın tamamını da kullanacağım çünkü ben bu faizi fazla fazla ödedim!

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Haziran
  13:27

  Değerli Müşterimiz daha önce Bankamıza iletmiş olduğu bildirim değelendirmeye alınmış olup konu ile ilgili inceleme devam etmektedir.

  Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Nazif Ü.
  09 Haziran
  19:44

  Teşekkür ederim bankanızdan aranmak yerine bugünde hesabımdan çektiğiniz paralar tam olarak 900 TL oldu... . Asla ve asla artık ATM ye para yatırmayıp şubeden işlemi gerçekleştiriyorum ve yarın sabah ilk işim de Tüketici Hakem Heyetine bankanızın kesintilerini dosyalayıp dilekçeyle göndermek olacak. Beni aramaya da zahmet etmeyin, zaten etmediniz de.

 • 08 Haziran
  10:35

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi