05 Temmuz 2013

Akbank Konut Kredisi Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesintisi!

Konut kredisi kullandığım Akbank' taki konut kredisi hesabımdan, daha önce "kredi hesaplarından hesap işletim ücreti tahsil edilmiyor" bilgisi ilgili şubeden verilmiş olmasına rağmen 50 TL hesap işletim ücreti tahsil edildi. Bankaya yaptığım başvuru sonrasında "2 otomatik ödeme talimatı vermem karşılığında tutarın iade edileceği" söylendi.

Bana konut kredisi kulllandırılırken, "kredi hesabınızdan tahsilat yapılmayacak"bilgisinin arkasında durmanızı tahsil edilen tutarın tarafıma iadesi için burası firmadan sonra başvuru yaptığım 2. platformdur. Çözüm bulunmadığı taktirde Tüketici Hakem Heyeti'ne ve gerekirse Tüketici Mahkemesi'ne başvuracağım.

Erdinc 62 Okunma

Cevaplar

  • Erdinc10 Temmuz 2013

    Format bir mail gönderildi, sorunuma çözüm bulunmuş değil, tüketici hakem heyeti ve tüketici mahkemesine başvuracağım.

  • Akbank Temsilcisi05 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön