18 Haziran 2015

Akbank KKB Puanımın Düşmesi!

Personel maaş hesabı açtırdım limitlerim yüksek kredi kartı basmayın, sigortam başlamadı KMH yazmayın dedim, yok ben öyle dememişim 2 'şer kez giriş yapılmış, toplamda 4 kezden fazla 1' er puandan minimum ne kadar puanımı yediniz.

Bilip bilmeden her imzayı istiyorsunuz sonra kafanıza göre işlemlerle karşılaştırıyorsunuz beni, imzamla başka banka işlemi yapılmasını istemiyorum, açık bir şekilde mahkeme konusu hakkında tarafınıza bir ihtardır. Yapılan işlemlerden dolayı şikayetçiyim.

Zeliha 358 Okunma

Cevaplar

  • Zeliha 18 Haziran 2015

    maalesef baştan sagma incelemeleriniz olduğu gibi cevabinizda ayni şekilde olmuş Mailime cep telefonuma gelen sayisiz olumsuz bankacilik mesajlarini size mail olarak attım defalarca kredi kartı işlemi defalarcada KMH (yan hesap) denenmis bunu ben denemedim herhalde sizin elemanlariniz denemis Akbank olarak cep tepefonuma gelen mesajlaridami goremiyor sunuz?

  • Akbank Temsilcisi18 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 18/06/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Akbank Temsilcisi18 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön