Akbank Kesintilerin İadesini İstiyorum!

Ünal Ç. |

Akbank farklı sebepler bildirerek müşterilerine ait hesaplardan haksız olarak kesinti yapmaktalar. Bu kesintilere bakım ücreti, hesap işletim ücreti, kredi kartı kullanım ücreti gibi isimler vererek müşterilerin bilgi olmadan kesinti yapmaktadırlar. Bu kesintiler ile ilgili yapılan itirazlarda ise müşteri hizmetleri banka şubesine, şube ise müşteri hizmetlerine yönlendirmektedir.

Ben yapılan kesintinin iadesi için defalarca müşteri hizmetlerine telefon ettim, banka şubesine yazılı olarak müracatta bulundum ve internet bankalığında bize ulaşın bölümüne yazı yazmama rağmen bütün müracaatlarım sonuçsuz kaldı. Ne kesintiyi iade alabildimne de hesaplarımı kapattırabildim.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar Kredi Kartı Yıllık Aidat Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ünal Ç.
  02 Ocak
  17:33

  KONUYU TÜKETİCİ HAKKLARI HAKEM HEYETİ ARACILIĞIYLA ÇÖZDÜM

 • 02 Mart
  21:43

  Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi