18 Mart 2013

Akbank Kesintileri İstiyorum!

21/03/2013 son ödeme tarihli kredi kartı hesap özetime tahakkuk ettirilen 75 TL tutarlı kart basım ve 2,50TL tutarındaki Sanal kart ücretinin hesabıma iadesini talep ediyorum.İlgili bankayla aramızdaki sözleşmeye istinaden kart basım ücretinin 5 TL olduğu açıkça belirtilmiştir.

Diğer taraftan hesap işletim ve yıllık kart aidatı ücretlerinin iadesi hakkında mahkeme kararları mevcut bulunmaktadır.Mevcut tutarların kredi kartı hesabıma iadesini talep ediyorum.

Özer 20 Okunma

Cevaplar

  • Özer 19 Mart 2013

    Akbank T.A.Ş mevcut başvurum üzerine kredi kartı hesabıma tahakkuk ettirilen ilgili kesintileri hesabıma iade ettiğini belirtmiştir.Kendilerine bu konuda ki duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyorum.

  • Akbank Temsilcisi18 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön