08 Temmuz 2016

Akbank Kerdi Kartıma ve Artı Parama Benden Habersiz Bloke Koymuşlar.

Akbank bana hiçbir şekilde haber vermeden, kendilerine bir kuruş bile gecikmiş borcum olmamasına rağmen kredi kartıma ve artı para limitime bloke koymuş. Müşteri hizmetlerini arayıp sorduğumda başka bankaya borcunuz var diyorlar ama o bankanın hangi banka olduğunu söyleyemiyorlar. Yani hem itham ediyorlar hem de ithamlarını ispat edemiyorlar. Oysa ki benim hiçbir bankaya ya da resmi kuruma gecikmiş bir kuruş borcum bile yok.

Düşünsenize, kredi kartınıza güvenerek alışverişe gidiyorsunuz ve kartınız çekim yapmıyor. Bankayı aradığınızda da size sebep olarak bu söyleniyor. Madem öyle benim birçok bankadan kredi kartım var onlar neden sizin aynı şeyi yapmıyor? Yok efendim borcumuzun olmadığını ispat etmek için Bankalar Birliği'nden belge almamız gerekiyormuş. Evet de benim o kadar bol bol vaktim yok. Bu durumda yapılacak tek şey Akbank'la çalışmayı bırakmak. Gözün Aydın sevgili Akbank!

Fatih 50 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi08 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön