17 Eylül 2013

Akbank Kendi Kendine Key Maaş Tanımlıyor!

Ben Akbank Çorlu Şubesi (124) müşterisiyim. 19.07.2013 tarihinde 27401 numaralı hesabıma 10.000.-TL key maaş tanımlaması yapmışlar, tarafıma da hiç bir bilgi vermeden bu tanımlamayı yapıyorlar. Bazen kredi kartı borcumu ödeyip ödemediğimi unutuyorum, bu nedenle de ödeme yapmadan evvel İnternet'e girip güncel işlemleri kontrol edip ödeyip ödemediğime bakıyorum.

Ödemediysem de ödüyorum. Geçen gün son ödeme tarihinde güncel işlemlere baktım e ödendiğini gördüm, ödendi diye üzerine düşmedim ama meğerse key maaştan ödeyip key maaştan almışlar. Akbank' a yakışıyor mu? Bunu 5 TL için yapıyorlar, binlerce müşteri olunca düşünün kazancı bu nasıl bir şeydir?

Süleyman 48 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön