Akbank Kendi Hesabıma Kartsız Para Yatırmaya 10 TL Kesinti!

Mustafa Ç. |

Akbank bankamatik kartım yanımda olmadığı için müşteri hizmetlerinden hesap numaramı öğrenerek hesabıma para yatırdım. Kendi hesabıma yatırmama rağmen 10 TL kesinti yaptı. Müşteri hizmetlerine 25 dk. boyunca ulaşmaya bekledim aldığım cevap kartsız işlemlerde kesinti yapıldığı söylendi. Peki böyle bir kesinti yapılacaksa parayı yatırırken işlem bedeli olarak 10 TL kesilecektir diye neden bir uyarı vermiyor? Uyarı vermeden kesilen bu kesintinin haksız kazanç olduğunu düşünüyorum geri iadesini istiyorum.

Etiketler :

ATM İşlem Ücreti Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Mart
  17:17

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 30/03/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Mustafa Ç.
  29 Mart
  23:41

  Akbank.com.tr den yazıldı ama bir dönüş olmadı. Bekliyoruz bakalım haksız kazançlarını ne zaman son bulacak

 • 27 Mart
  17:39

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi