Akbank Kendi Hatasını Bana Mal Ediyor.

Emre A. |

Başıma çok garip şeyler geliyor. Akbank daha önce defalarca benden para yatırmadın diye para aldılar. Elimde dekont olduğu halde defalarca para yatırdım. Buna ek olarak ta bu gün telefon geldi; 12 gün gecikme var imiş. Kredi borcum da 20 gün önce direk bankadan bu parayı yatırdığım halde bankada ki görevli arkadaş ek hesabıma yatırmış parayı şimdi benden bankalarına gelmemi ve gecikme faizi ödemem gerektiğini söylüyorlar.

Kendi hatalarının defalarca ben cezasını çektim, devamda ediyorum. Boşuna giden paralarım en önemlisi de yaşadığım stres ve zaman kaybı bunların bedelini kim soracak? Şimdi bankacılık düzenleme ve denetleme kurumuna başvuracağım, çok mağdurum. Daha ne yapabilirim?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre A.
  19 Şubat
  10:32

  :d gülünç bir hayat yaşıyoruz bu mail 26.02.2014 te geldi şuan 19.02.2015:)) hala bana geri dönüş yapacaksınız gülüyorum size artık

 • 26 Şubat
  16:39

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi