10 Mayıs 2013

Akbank Kendi Eksikliğini Müşterilerine Yansıtmakta!

29. 04. 2013 de çağrı merkeziniz ile yaptığım görüşmede talebim üzerine bir güncelleme yapılacağı söylenerek Sms Bankacılığım iptal edildi ve sonrasında yeniden aktıve etmek istediğimde öncesinde kullandığım şartların dışında imkanlarla kullanabileceğim iletildi.

Öncesinde herhangi bir ücret ödemeksizin tüm kredi kartı ve hesap hareketlerim herhangi bir alt limit olmaksızın bana sms olarak iletilebilirken iptal işlemi sonrasında hem aylık ücret ödemem gerektiği hem de ancak belirli alt limitlerin üzerindeki bakiye hareketlerin bana iletilebileceği bilgisini aldım. Durumun düzeltilmesini talep ediyorum, Müşteri No :71364.

Fatih 174 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön