Akbank Kaybolan Karttaki Puanların Parasını İstiyor!

İsmail U. |

Axess kredi kartıma, kartımı iptal ettirmemek koşuluyla 50 TL chip para yüklendi ve bu işlemden sonra kredi kartı kayboldu. Kredi kartına yüklenen 50 TL chip paranın tamamı kredi kartında kaldı yani hiç kullanmadım Kayıp çalıntıdan kartı kapattım.Buna rağmen banka beni aradı bu 50 TL yi ödeyeceksiniz dedi.

Ne amaçla bu 50 TL yi talep ettiklerini sordum kem küm ettiler şikayetinizi iletiriz dediler hala ses seda yok. Hayatımda hiç kimseye haraç vermedim. Bu memlekette hukuk, nizam var.Başka bir arkadaşa aynı işlemden dolayı hiçbir şey ödettirilmedi. Tüketici heyeti bu işlemleri çözüyor ancak yıllardır çalıştığım bankayı şikayet etmek istemiyorum.Bu hatalı işlemi düzeltmelerini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Nisan
  09:51

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi