04 Nisan 2013

Akbank Katımdaki Puanları Harcayamıyorum!

Akbank'tan 15 gün önce Wings Black kart aldım, internet üzerinden yapılan harcamalarda %5 puan verdiği için ilk defa kullandım ve 50 TL'lik chippara kazandım, harcamak için benzin istasyonuna gittiğimde gelen kartın chipinin bozuk olduğunu gördüm, çeşitli market ve benzin istasyonlarında denedim gerçekten kart bozuk, müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirdim yeni kart göndereceklerini söylediler, fakat halen yeni kart gelmedi.

Ayrıca 5 Nisan'da da puanlarımın iptal olacağını söyledim yapacağımız bir şey yok cevabını aldım. Müşteri hizmetlerinin umurunda değil, ne yaparsan yap mantığında yaklaşıyorlar, böyle olursa kartı da kapatmayı düşünüyorum.

Mehmet 43 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 17 Mayıs 2013

    Bugün eksterme detaylı baktım, 50 tl mi 750 mil puana çevirmiş. Ama işin komik tarafı 100 tl lik bir bilet almak için ortalama 25000 mil puana ihtiyaç var. Yani benim 50 tl nin değeri 1.33 tl ye düşüyor. Wings Card havaalanında bazı imkanlar sunarken, bi taraftanda chipparaları değersiz hale getiriyor böylece kendi paranızla loungea girmiş oluyorsunuz :)

  • Akbank Temsilcisi04 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön