Akbank Kartsız İşlemde Kesilecek Masraf Belirtilmiyor.

Mustafa Ö. |

Akbank 4966*** numaralı müşterisiyim. Mobil bankacılıktan öğrenci kardeşimin hesabına para yatırmak istedim 1 TL masraf gösterince şube yakınımda masrafsızca ATM'den yatırayım dedim, kartsız olarak işlemleri gerçekleştirip parayı ATM'ye verdikten sonra işlem gerçekleşti ve makbuz çıktığında bir baktım banka benden 9,52 TL'si hizmet bedeli olmak üzere 0,52 TL'si BSMV tutarı adı altında toplamda 10 TL kesinti yapmış.

Söz konusu işlemin tarafıma iadesini istiyorum, aynı işlemi mobil bankacılıkta 1 TL'ye yapıyor bunu da belirtiyor ama ATM'de kesilecek tutarı önceden gösterip onay istemiyor, işlem bittikten sonra kestim haberin olsun diyor.

Etiketler :

İşlem Ücretleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Ö.
  27 Nisan
  11:30

  Tarafıma ulaşan herhangi bir bilgi söz konusu değildir, konu ile ilgili olarak sisteminizde kayıtlı cep numaramdan tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.

 • 26 Mart
  17:27

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 18.03.2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Mustafa Ö.
  26 Mart
  12:31

  Bu kadar süre içerisinde değerlendirmenizi tamamlayamadınız mı, nasıl bir bankacılık anlayışınız var?

 • 17 Mart
  14:46

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi