Akbank Kartsız İşlem Yaparken Para Sıkışması!

Ramazan K. |

Kartsız para havalesi yaparken param sıkıştı 20 TL bunu nasıl hallederim? Kartsız para yatırmak isterken her şeyi doğru yapmışken ATM bir anda durakladı ve 3 dakika sonra paranız sıkışmıştır. Dedi size ulaşabileceğimiz teli istedi ve bende yazdım mesaj geldi bunun için 4442525'i aramanız gerekmektedir dediler. Bende aradım ama gereken desteği alamadım lütfen yardımcı olunuz.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ramazan K.
  08 Mayıs
  17:09

  Kendi paramı kendim alamıyorum böyle bir saçmalık var mı yhu:/ neymis ya weli gelecek ya da 18 yaş üstü olan gerekli ulan böyle bişimi var ne diyeyim Allah bildiği gibi yapsın o 20 TL'de onlara haramla, zEHİRLE, zıkkım olsun ınş... .

 • 25 Nisan
  09:51

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi