Akbank Kartımı Teslim Etmiyor.

Umut Özgür V. |

Yaklaşık 17 gün önce kartımı kaybettim ve call center dan yeni kart talep ettim. 15 gün bekledim kartım gelmedi. Call center'ı tekrar aradım bana 0850 ile başlayan numara verdiler, fakat muhatap bulamıyorum. Tekrar call center'ı aradım bana yapabileceğimiz bir şey yok diyor.

Anlamadığım şey şu; dışarıda tüm bankalar önümüzü kesiyor kredi kartımızı alın diye. Demek ki sizde kart dağıtmaktan bıkmışsınız. Şuan 10 dk.' dır müşteri ilişkileriniz le görüşme yapmak için bekliyorum. Başka bir durum ise müşteri ilişkileri sağlamak için telefonun diğer ucuna koyduğunuz kişilerin müşteri memnuniyetini nasıl sağlayacaklardan da bir haberler.

Etiketler :

Kredi Kart Teslim Çağrı Merkezi Erişim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Temmuz
  23:38

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi