18 Eylül 2013

Akbank Kartımı Teslim Etmiyor!

Onaylanan kredi kartımı teslim edilemiyor. Call center ile görüştüğümde beklemekten başka çareniz yok ,biz de kuryelere ulaşamıyoruz, her şey kuryenin inisiyatifinde şeklinde cevaplar alıyorum. 10 gün bekledim diye çok da beklememişsiniz aslında cevap veriliyor. 10 günde dünyanın diğer ucuna, 5 kere teslim edebilirsin. Bize Ulaşın'dan da şikayet oluşturdum ama çözüm yok.

Esra 27 Okunma

Cevaplar

  • Esra 25 Eylül 2013

    Bize ulaşın linkinden şikayet oluşturduğumuzda Call Center ile görüşebilirsiniz deniyor ancak Call Center banka sayfasına yönlendiriyor. Kendi uğraşımla 20 tane yer arayarak Aktif Dağıtım Şubesini buldum. daha şubede evrakın nerede olduğunu bilmiyor. Adamların teslim etmesi gereken kart için ben ayaklarına gittim. Nasıl firmalarla çalışıyorsunuz.

  • Esra 25 Eylül 2013

    Kendi uğraşlarım ile Aktif Dağıtım Şubesini buldum ve işimden izin alarak şubeden kendim almaya gittim. 2 saat şubede bir evrakı bulamadılar nasıl firmalarla çalışıyorsunuz.

  • Akbank Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön